Sıkça Sorulan Sorular
Pazar yeri olarak hizmet vermekteyiz. Sistemimize kayıtlı kişiler serbest bir şekilde çalışmaktadırlar. Hizmete gelen personeller; referansları ve adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, belirli profesyonel eğitimlerden geçirilmişlerdir.
7 gün 24 saat web sitemizden siparişini oluşturabilirsin. Hizmet saatlerimiz; haftanın her günü saat 08.30-16.00 arasında başlayıp, hizmet tamamlanana kadar devam etmektedir.
Temizlik malzemeleri isteğin doğrultusunda temin ediliyor. Oluşturduğun sipariş formunda seçenek olarak bulunmaktadır. Eğer evinde hangi malzemeleri bulundurman gerektiğini merak ediyorsan, senin için buraya yazıyoruz; Kireç çözücü banyo temizlik malzemesi, zemin temizlik malzemesi, temizlik bezleri ve süngeri, dezenfektan, yağ çözücülü temizlik malzemesi, elektrik süpürgesi, kova ve yer silme aparatı.
Güvenliğin bizim icin çok önemli. Iyzico’nun güvenli ödeme alt yapısı ile kredi kartı ile ödeme yapabilirsin yada banka havalesi/eft olarak ödemeni gercekleştirebilirsin.
Hizmet veren kisiyi güvenceye almak önem vermemiz gereken bir konudur, Hizmet veren kisinin günlük sigortasını e-devletten kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
Ev temizliği hizmetine tek personeli yönlendiriliyor, 4+1 ve üzeri evlerde ise birden fazla temizlik personeli gönderiyoruz.
Evet, üye olmadan da hizmet alabilirsin.
Hizmetimizde profesyonel olarak koltuk ve halı yıkama bulunmamaktadır.İstek doğrultusunda personelimiz nemli bir bez ile sadece görünen kir ve tozu temizler.
Standart işleyişimizde duvar silme hizmetimiz bulunmamaktadır.
Hizmetimizde yalnızca iç cam temizliği bulunmaktadır. Temizliğe gelerek personellerimizin can sağlığı açısından dış cam temizliği yapılmamaktadiır. Ancak bazı evlerin (müstakil villa, fransız balkon, zemin kat vs.) durumuna gore cam temizliği yapılabilmektedir, bu tarz durumlarda bizimle ile iletişime geçmelisin.